שם ועדה חבר תפקיד אימייל
ועדה חקלאית מיכל אקרמן יו"ר  
ועדה חקלאית ניר וילק נציג חקלאים  
ועדה חקלאית עידן עריף נציג חקלאים  
ועדה חקלאית יוסי קנר נציג חקלאים  
ועדה חקלאית רפי אלון נציג חקלאים  
ועדה חקלאית שי שטרן נציג חקלאים  
ועדה חקלאית עינב פסח חבר מליאה  
ועדה חקלאית דוד קירמה חבר מליאה  
ועדה חקלאית שלומי רוטשטיין חבר מליאה  
ועדה חקלאית אליהו דני חבר מליאה  
ועדה חקלאית איתן טל חבר מליאה  
ועדת ערר על קביעת ארנונה כללית יועצ"מ יועצ"מ  
ועדת ערר על קביעת ארנונה כללית גזבר– מנהל הארנונה גזבר– מנהל הארנונה  
ועדת ערר על קביעת ארנונה כללית אליעזר יהודה מ"מ נציג ציבור  
ועדת ערר על קביעת ארנונה כללית חזי ליפשיץ נציג ציבור  
ועדת ערר על קביעת ארנונה כללית מייק ארליך נציג ציבור  
ועדת ערר על קביעת ארנונה כללית יו"ר עו"ד מרב ניב נציג ציבור  
ועדה לשימור אתרים אורי בן ציוני הרשות לשימור אתרים  
ועדה לשימור אתרים כפיר אליהו מהנדס המועצה  
ועדה לשימור אתרים שלום מלכה חבר מליאה  
ועדה לשימור אתרים גל גרינברג חבר מליאה  
ועדה לשימור אתרים מיכל אקרמן יו"ר  
ועדה למיגור אלימות מאור הנמן חבר מליאה  
ועדה למיגור אלימות שוקי קרביץ חבר מליאה  
ועדה למיגור אלימות קובי בן חמו נציג משטרה  
ועדה למיגור אלימות הילה קאפמן מ. מחלקה לשירותים חברתיים  
ועדה למיגור אלימות דותן פוקס קב"ט  
ועדה למיגור אלימות מנהל אגף חינוך מנהל אגף חינוך  
ועדה למיגור אלימות מיה גומא להב מנכ"לית המועצה  
ועדה למיגור אלימות עפר לניר מנהל אגף חינוך  
ועדה למיגור אלימות שרון אילוק יחידת הפיקוח  
ועדה למיגור אלימות אדווה וטשינר ביטחון קהילתי  
ועדה למיגור אלימות איתמר מטיאש יו"ר  
ועדה להקצאת קרקעות ומבנים מיה גומא להב יו"ר  
ועדה להקצאת קרקעות ומבנים מהנדס מהנדס  
ועדה להקצאת קרקעות ומבנים אריאלה קורן אחראית תחום נכסים  
ועדה להקצאת קרקעות ומבנים יועצ"מ יועצ"מ  
ועדה להקצאת קרקעות ומבנים גזבר גזבר  
ועדה להנצחת זכרם של נרצחי טרור נציג מחלקת תרבות מוזמן  
ועדה להנצחת זכרם של נרצחי טרור נציג מחלקה לשירותים חברתיים מוזמן  
ועדה להנצחת זכרם של נרצחי טרור מירי לבנה נציג הציבור  
ועדה להנצחת זכרם של נרצחי טרור ברק לסטר (גשר) נציג בני משפחה  
ועדה להנצחת זכרם של נרצחי טרור עינב פסח חברת מליאה  
ועדת רכש מנהל חשבונות ראשי מנהל חשבונות ראשי  
ועדת רכש מיה גומא להב מנכ"לית  
ועדת רכש מנהל רכש מנהל רכש  
ועדת רכש גזבר גזבר- יו"ר  
ועדה למאבק בנגע הסמים מאיה ארטל יו"ר - נציגת ציבור  
ועדה למאבק בנגע הסמים לאורה זינגר מנהלת בית ספר תיכון  
ועדה למאבק בנגע הסמים עפר לניר מנהל אגף חינוך   
ועדה למאבק בנגע הסמים אדוה ויטשנר (ביטחון קהילתי) נציגת הרשות למלחמה בנגע הסמים  
ועדה למאבק בנגע הסמים נרי לוי חבר מליאה  
ועדה למאבק בנגע הסמים גל גרינברג חבר מליאה  
ועדה למאבק בנגע הסמים שוקי קרביץ חבר מליאה - מ"מ  
ועדה למאבק בנגע הסמים מאור הנמן מ"מ יו"ר - חברת מליאה  
ועדה למאבק בנגע הסמים טלי גניאל נציגת ציבור  
ועדת הנחות יועץ משפטי יועץ משפטי  
ועדת הנחות הילה קאופמן מנהל המחלקה לשירותים לחברתיים  
ועדת הנחות גזבר גזבר  
ועדת הנחות שלום מלכה חבר מליאה  
ועדת הנחות יעקב יהודה חבר מליאה ומ"מ יו"ר  
ועדת הנחות גזבר גזבר  
ועדת הנחות יוסי אקריש יו"ר  
ועדת לענייני ביקורת מבקר המועצה מוזמן  
ועדת לענייני ביקורת איתן טל חבר מליאה  
ועדת לענייני ביקורת חיים פרלשטיין יו"ר ועדה  
ועדה לאיכות סביבה אלאור לוי מ. מחלקת איכות סביבה  
ועדה לאיכות סביבה לירון שפירא החברה להגנת הטבע - מוזמן  
ועדה לאיכות סביבה ליעד זאכי נציג ציבור - מ"מ  
ועדה לאיכות סביבה דוד גלזנר נציג ציבור  
ועדה לאיכות סביבה בתיה טל נציגת ציבור  
ועדה לאיכות סביבה ציון כהן חבר מליאה  
ועדה לאיכות סביבה יוחאי סמדג'ה חבר מליאה  
ועדה לאיכות סביבה גבי אפוטה חבר מליאה  
ועדה לאיכות סביבה מיכל אקרמן יו"ר ועדה  
ועדת מל"ח וביטחון בחירום מנהלי מכלולי חירום    
ועדת מל"ח וביטחון בחירום מיה גומא להב רמ"ט  
ועדת מל"ח וביטחון בחירום ציון דקו סגן רמ"ט  
ועדת מל"ח וביטחון בחירום דותן פוקס קב"ט   
ועדת מל"ח וביטחון בחירום עפר לניר נציג משרד החינוך  
ועדת מל"ח וביטחון בחירום צחי וייס - יקל"ר נציג פיקוד העורף  
ועדת מל"ח וביטחון בחירום
קובי בן חמו  
נציג משטרה  
ועדת מל"ח וביטחון בחירום דימה לבדב
  נציג תושבים
 
ועדת מל"ח וביטחון בחירום צבי נוימן נציג תושבים  
ועדת מל"ח וביטחון בחירום מוסה גרוס נציג תושבים  
ועדת מל"ח וביטחון בחירום עמית נאמן נציג תושבים  
ועדת מל"ח וביטחון בחירום גבי אפוטה חבר מליאה  
ועדת מל"ח וביטחון בחירום גל גרינברג חבר מליאה  
ועדת מל"ח וביטחון בחירום גדיש אילן חבר מליאה  
ועדת מל"ח וביטחון בחירום מיכל אקרמן חברת מליאה  
ועדת מל"ח וביטחון בחירום איתמר מטיאש יו"ר ועדה  
ועדת משנה לתכנון ובניה איתמר מטיאש יו"ר  
ועדת משנה לתכנון ובניה דוד קירמה מ"מ יו"ר, חבר מליאה  
ועדת משנה לתכנון ובניה יוחאי סמדג'ה חבר מליאה  
ועדת משנה לתכנון ובניה פרחי רועי חבר מליאה  
ועדת משנה לתכנון ובניה עינב פסח חבר מליאה  
ועדת משנה לתכנון ובניה יוסי אקריש חבר מליאה  
ועדת משנה לתכנון ובניה דני אליהו חבר מליאה  
ועדת משנה לתכנון ובניה כפיר אליהו מהנדס מועצה - מזומן  
ועדה מקומית לתכנון ובניה כל חברי המליאה    
הנהלת המועצה איתמר מטיאש  יו"ר  
הנהלת המועצה מיכל אקרמן סגנית יו"ר  
הנהלת המועצה יעקב יהודה חבר מליאה  
הנהלת המועצה ציון כהן חבר מליאה  
הנהלת המועצה ניר עידו חבר מליאה  
הנהלת המועצה אילן גדיש חבר מליאה  
הנהלת המועצה רועי פרחי חבר מליאה  
הנהלת המועצה אבישי שאול חבר מליאה  
הנהלת המועצה שוקי קרביץ חבר מליאה  
מליאת המועצה איתמר מטיאש ראש המועצה [email protected]
מליאת המועצה מיכל אקרמן גשר [email protected]
מליאת המועצה אליהו דני בית יוסף [email protected]
מליאת המועצה רועי פרחי  חמדיה [email protected]
מליאת המועצה לוי נריה טירת צבי [email protected]
מליאת המועצה יהודה יעקב ירדנה [email protected]
מליאת המועצה אקריש יוסי כפר רופין [email protected]
מליאת המועצה שניר זיידלמירב מירב [email protected]
מליאת המועצה ציון כהן מנחמיה [email protected]
מליאת המועצה שלומי רוטשטיין מנחמיה [email protected]
מליאת המועצה פסח עינב מסילות [email protected]
מליאת המועצה איתן טל מעוז חיים [email protected]
מליאת המועצה שוקי קרביץ מעלה גלבוע [email protected]
מליאת המועצה סמדג'ה יוחאי נווה אור [email protected]
מליאת המועצה שלי בן ישראל נווה איתן [email protected]
מליאת המועצה גל גרינברג ניר דוד [email protected]
מליאת המועצה דוד שאול אבישי עין הנצי"ב [email protected]
מליאת המועצה שלום מלכא רוויה [email protected]
מליאת המועצה ניר עידו רחוב [email protected]
מליאת המועצה גדיש אילן רשפים [email protected]
מליאת המועצה   שדה אליהו  
מליאת המועצה גבי אפוטה שדה נחום [email protected]
מליאת המועצה קירמה דוד שדי תרומות [email protected]
מליאת המועצה פרלשטיין חיים שלוחות [email protected]
מליאת המועצה מאור הנמן תל תאומים [email protected]
ועדת מכרזים מיכל אקרמן יו"ר  
ועדת מכרזים איתן טל מ"מ חבר מליאה  
ועדת מכרזים יעקב יהודה מ"מ חבר מליאה  
ועדת מכרזים שלומי רוטשטיין חבר מועצה  
ועדת מכרזים אילן גדיש חבר מליאה  
ועדת מכרזים שלי בן ישראל חבר מליאה  
ועדת תמיכות מיה גומא להב מנכ"לית  
ועדת תמיכות עו"ד מאיה קורין פז יועץ משפטי  
ועדת תמיכות גזבר גזבר המועצה  
ועדת תמיכות נציג מח' חינוך מוזמן  
ועדת תמיכות נציג אגף קהילה מוזמן  
ועדת השקעות גזבר יו"ר  
ועדת השקעות מיה גומא להב מינוי ראש המועצה  
ועדת השקעות מיכל אקרמן סגנית ראש המועצה  
ועדת התקשרויות (השלושה) מנכ"ל מנכ"ל - יו"ר  
ועדת התקשרויות (השלושה) עו"ד מאיה קורין פז יועמ"ש  
ועדת התקשרויות (השלושה) גזבר גזבר  
ועדת התקשרויות (השלושה) מנהלת רכש מנהלת רכש  
ועדת התקשרויות (השלושה) סמנכ"ל פיתוח חכ"ל מוזמן  
ועדת תרומות מיה גומא להב מנכ"לית - יו"ר  
ועדת תרומות עו"ד מאיה קורין פז יועמ"ש  
ועדת תרומות גזבר גזבר  
ועדת פיטורים וועדה להארכת שירות מנכ"ל מנכ"ל - יו"ר  
ועדת פיטורים וועדה להארכת שירות יועמ"ש יועמ"ש  
ועדת פיטורים וועדה להארכת שירות גזבר גזבר  
ועדת שמות חיים פרלשטיין יו"ר  
ועדת שמות גבי אפוטה חבר מליאה  
ועדת שמות מייק ארליך נציג ציבור  
ועדת בחינה למינוי תפקידים סטטוטוריים איתמר מטיאש יו"ר  
ועדת בחינה למינוי תפקידים סטטוטוריים מיכל אקרמן מ"מ יו"ר  
ועדת בחינה למינוי תפקידים סטטוטוריים יוסי אקריש חבר מליאה  
ועדת בחינה למינוי תפקידים סטטוטוריים ניר עידו חבר מליאה  
ועדת בחינה למינוי תפקידים סטטוטוריים מנכ"לית מנכ"לית  
ועדה מקצועית למיון נציגי ציבור בתאגידים יעקב יהודה חבר מליאה  
ועדה מקצועית למיון נציגי ציבור בתאגידים נרי לוי חבר מליאה  
ועדה מקצועית למיון נציגי ציבור בתאגידים חיים פרלשטיין חבר מליאה  
ועדה מקצועית למיון נציגי ציבור בתאגידים שלי בן ישראל חבר מליאה  
נציגי ציבור בועדות בחינה מייק ארליך נציג ציבור  
נציגי ציבור בועדות בחינה יהודה כרמי נציג ציבור  
נציגי ציבור בועדות בחינה אליעזר ריבלין נציג ציבור  
נציגי ציבור בועדות בחינה אילן מרדכי נציג ציבור  
נציגי ציבור בועדות בחינה גלי עסיס נציגת ציבור  
נציגי ציבור בועדות בחינה עדי פרי נציגת ציבור  
נציגי ציבור בועדות בחינה יריב שלם נציג ציבור