The Butterfly Button
דלג לתוכן העמוד

לשכה

זהר אביגד
מנהלת לשכת ראש המועצה
איתמר מטיאש
ראש המועצה
יסמין צברי
מזכירת לשכה
מיכל אקרמן
סגן ראש המועצה

אחזקה ותברואה

יעקב קדוש
מנהל מח' אחזקה ותברואה

איכות הסביבה

אלאור לוי
מנהל יחידה סביבתית
רותם מאירי
רכזת חינוך סביבתי וקיימות

אפיקי מים

חן רוזנפלד
מזכירת אפיקי מים
ניר וילק
מנכ"ל אפיקי מים
מאיר גוטמן
הנדסאי / מתכנן
נוי כהן אברהם
מהנדסת
גדי דור
מנהל מפעל המים
שירלי תורג'מן
הנה"ח מושבים ושירות לקוחות
ליעד זכאי
מנהל צרכנות פרטית
אולגה סקליאר
הנהלת חשבונות
יואב שוהם
הנהלת חשבונות

ארכיון

נטלי סלע
מנהלת מדור ארכיון המועצה

ביטחון

שימרית שלום ויינר
מזכירת מחלקת ביטחון
דותן פוקס
מנהל מחלקת ביטחון וקב"ט
גלעד טל
קב"ט מוסדות חינוך ומבני מועצה
קובי בן חמו
שוטר קהילתי

בית ספר לטרקטורים


משרד בי"ס לטרקטורים

גביה וארנונה

יניב יפרח
מנהל מחלקת גביה
מוקד גביה
מוקד גביה
מרגלית בלום
גביה, אחראית שומה
בת אל נחום
גביה, אכיפה, הוצל"פ
שני נחום
גביה, קופה ראשית, תשלומים, הוראות קבע ואשראי
נוי הס
גביה, החלפת משלמים, מים וביוב
עדן מויאל
גביה, רכזת הנחות, פיקוח

גזברות

ז'רמן בן שמעון
מזכירת אגף גזברות
מוטי מרדכי
גזבר המועצה
נטע מזרחי
חשבת ומנהלת מחלקת הנה"ח
סיגל עמר
הנהלת חשבונות
זוהר כנעני
הנהלת חשבונות - ספקים
מירי אבישן
הנהלת חשבונות
רחלי ביטון
הנהלת חשבונות
מאיה נבון
הנהלת חשבונות
אודליה טובול
ממונה תב"רים ורכזת ביטוחים

גיל עוז

יעל ברקן
מנכ"לית העמותה
עדי טבת
מזכירת העמותה
רחלי איינהורן
רכזת קהילה תומכת
ורד רוס
רכזת קתדרה, קהילה תומכת נכים
אורה פרץ
טיפול ביתי, מדור שכר והנה"ח
שלומית לוי חיים
מנהלת מרכז יום
רבקה גרינפלד
עו"ס טיפול ביתי גיל עוז
שרית שאנני
עו"ס מרכז יום טיפול ביתי
דוד עסיס
אב קהילה תומכת כפרית

גן השלושה

רחלי בר
עוזרת מנהל הגן וחובשת - אחראית מרפאה
אסף דורי
מנהל הגן
הילה אבורמד
מנהלת משרד - הנה"ח וקופה
דרור סגל
מנהל המוזיאון לארכיאולוגיה
אמיר נפתליס
מנהל אתר חומה ומגדל
מירי קירמה
מתאמת קבוצות
אשחר בצר
מנהל תפעול פארק המעיינות

דואר

דגן צלניק
אחראי דואר

דוברות ותקשורת

אלעד ערמון
דובר המועצה
שרית סלע
מנהלת אתר האינטרנט, גרפיקה

הנדסה / ועדה מקומית לתכנון ובניה

ליז אוחיון
מזכירת אגף הנדסה
כפיר אליהו
מהנדס המועצה והועדה המקומית
תהילה גפן
מזכירת הועדה לתכנון ובניה
זהבה פרץ
בודקת היתרי בניה
לידור שבו
בודק היתרי בניה ומידע תכנוני
רביע ג'ועיה
מפקח בניה
אסתי יפרח
בודקת היתרי בניה ומידענית
סימה גורן איילה
בודקת תוכניות

וטרינריה

דר' גרי וולך
וטרינר רשותי
שרון אלוק
פקח וטרינרי

ועד עובדים

ועד עובדים
ועד עובדים

חברה כלכלית

מורן לוי
מזכירת חכ"ל
יאיר אור
מנכ"ל חכ"ל
יהל שיפמן
מנהל פיתוח ותשתיות
רוחמה כהן
רכזת פרויקטים חכ"ל
אסנת נוימן כהן
מזכירת הרחבות וועדת מכרזים
הדר עפרוני
מנהל הרחבות בישובים
אשל סקלקה
מנהל כספים חכ"ל
גל לוי
מנהלת חשבונות חכ"ל

חוות עדן - מו"פ חקלאי

גיטה ניסים
מזכירת חוות עדן
ציון דקו
מנהל מו"פ חקלאי - חוות עדן
יפתח גלעדי
מנהל תחנת הניסיונות
חזי גורן
מנהל חממות
חנוך גלסנר
חוקר מדגה
יערה ליבנה
חוקר הגנת הצומח
שמעון לחייאני
מנהל אחזקה

חינוך

סמדר טוברי
מזכירת אגף חינוך
עפר לניר
מנהל אגף חינוך
מירב גלס
מנהלת תחום גיל הרך וגנים
הילה מרדכי
רכזת בינוי חינוך ואחזקת גנים
אלה גבע
מנהלנית הגיל הרך
מיה בריל
מנהלת תחום בתי ספר ופרט
עינב אלקוני
קצינת ביקור סדיר וטיפול בפרט
תמרה וגשל
קצינת ביקור סדיר וטיפול בפרט
יאיר כהן
רכז תוכנית עמק חינוך
יפעת גונן בן ענת
מנהלת השפ"ח
שרית לוסטר
רכזת הסעות חינוך מיוחד ומנהלה
גליה סגל
חשבת אגף חינוך
אדוה ויטשנר
רכזת היחידה לביטחון קהילתי
יפית שמעוני קטוע
מנהלנית תוכנית 360

ילדים ונוער

בר ששון
מנהלת מח' ילדים ונוער
מליט אטיאס
רכזת תחום נוער
רינה ברזני
רכזת תחום ילדים

רכז.ת שלוחת מתנ"ס ביכורה ורכזת להב"ה

רכז.ת שלוחות מתנ"ס מנחמיה

מבקר המועצה

עלאא זועבי
מבקר המועצה וממונה תלונות הציבור

מועצה דתית

יוסי מנחם
יו"ר המועצה הדתית
מוטי פרץ
מזכיר המועצה הדתית
שרה יעקב
מזכירת המועצה הדתית
הרב שלמה אזואלוס
רב אזורי
הרב שלמה רוזנפלד
רב אזורי

מוקד המועצה

מנכ"לית המועצה

דינה אזוגי
מזכירת מנכ"לית המועצה
מיה גומא-להב
מנכ"לית המועצה
אורית אידי
מנהלת אגף הון אנושי ומינהל
אריה ספינר
מנהל משאבי אנוש
לירון טירם
רכזת משאבי אנוש
אילנה סלאח
מנהלת מדור שכר
גלית עאנא
מנהלת מדור משק בית
סיגל מזרחי
עובדת משק
כנרת פרץ
עובדת משק
מיה דהן
עובדת משק

מיחשוב

ספי אבוקה
מנהל מערכות מידע ואבטחת מידע
קרין גודינגר
סגנית מנמ"ר ודיגיטל
אריאלה קורן
רכזת תמיכה טכנית,GIS ונכסים

מרכז למוזיקה

אתי ברזני
מזכירת המרכז למוזיקה
יוסי שור
מנהל המרכז למוזיקה

מרכז למחול

רויטל בית און-צור
מנהלת המרכז למחול

מרכז צעירים

רוני ארליכמן
רכזת צעירים
הדס לרנר
רכזת חיילים משוחררים

מתנ"ס

מאי מרדכי
מזכירת מתנ"ס
יאיר להמן
מנהל מתנ"ס
מיתר בן חמו
מנהלת כספים מתנ"ס
יאנה שלו
משאבי אנוש מתנ"ס
רותי דוד
רכזת תפעול מתנ"ס

רכז.ת שלוחות מתנ"ס מנחמיה
ירוס טלה
רכז שלוחת מתנ"ס ירדנה-בית יוסף

רכז.ת שלוחת מתנ"ס ביכורה
הרצל אטיאס
רכז תפעול מרכז עידן

ספורט

אלעד פשחור
מנהל מחלקת ספורט

ספריה אזורית

צחי יוסף
מנהל הספריה האזורית
אורלי טנדביץ' / אליה דב
דלפק הספריה האזורית

עידן טכנולוגי

מיכל אייגר
מזכירת עידן טכנולוגי
מור קרסין
מנהלת עידן טכנולוגי

פינוי פסולת

עמיעד גנגר
מנהל מחלקת פינוי פסולת

פיקוח ואכיפה

קהילה (ישובים, צמיחה, מתנ"ס, שירותים חברתיים)


מזכירת אגף קהילה ומוקד מידע לקליטה
בת עמי זיידל
מנהלת אגף קהילה
דיתי הרפז
מנהלת מח' יישובים וצמיחה דמוגרפית
דוד ריכטר
תחום פיתוח יישובים
אפרת פולק
מנהלת המח' לפיתוח קהילתי
נטעלי גונן שלו
פיתוח קהילתי
תאיר קליימן
מנהלת מח' מידע ותכנון אסטרטגי
גדעון ישראלי
קידום התיישבות
אביטל צור
פרויקטורית מלווה עולים

רישוי עסקים

יעקב קדוש
מנהל מח' רישוי עסקים

רכש

דפנה לוי
מנהלת רכש / קניינית

שירותים חברתיים

לירון רוזנבלום
רכזת התנדבות
סתיו בן זאב
עו"ס יישובית - בית יוסף, ירדנה, שדה אליהו
טל גפן
מנהלת מרכז הגישור הקהילתי
לירון רוזנבלום
מזכירת המח' לשירותים חברתיים
הילה קאופמן
מנהלת המח' לשירותים חברתיים
תומר שוב
עו"ס קילתית שיקום שכונות
טל דגני
עו"ס מרחבית - מירב, נוה איתן, עין הנצי"ב, ועו"ס לעניין סדרי דין
אסנת נורדן
עו"ס מרחבית - מסילות, נווה אור, ויו"ר ועדת תכנון, טיפול והערכה
שרית משה
עו"ס מרחבית ועו"ס לעניין סדרי דין
מירב אזולאי
עו"ס מרחבית - רוויה, שדה נחום, שדי תרומות, ועו"ס לפי חוק הנוער, טיפול והשגחה
ענת גבעון
עו"ס מרחבית - גשר, מעלה גלבוע, שלוחות, ועו"ס לחוק הגנת חוסים
רעיה בורגנסקי
עו"ס מרחבית - טירת צבי, מעוז חיים, ניר דוד
דפנה שמעוני
עו"ס מרחבית - חמדיה, מיטל, ועו"ס מקדמת תעסוקה לצעירים
טל גפן
עו”ס ביטחון קהילתי, מנהלת גשרים בעמק - מרכז גישור ודיאלוג קהילתי
שרה פנטה-בזה
עו"ס מרחבית - מנחמיה, תל תאומים
ליאת בשיא
עו"ס מרחבית - כפר רופין, רשפים
ענבל אדלר
עו"ס יישובי - רחוב, ועו"ס בני משפחה מטפלים באזרח וותיק
מאיה חזי
מנהלת תכנית נתיבים להורות
לילך מרדכי
רכזת זכאות

חדר טיפולים

שפ"ע (אחזקה, איכות הסביבה, ביטחון, בי"ס לטרקטורים, וטרינריה, מוקד המועצה, פינוי פסולת, רישוי עסקים)

מורן פרץ
מזכירת אגף שפ"ע ורכזת רישוי עסקים
רביב מור
מנהל אגף שפ"ע

תאגיד הביוב - קולחי מעיינות

צביקה ורד
מנהל תאגיד הביוב

תחבורה

אלברט אוחיון
מנהל מחלקת תחבורה
משה אילוק
קצין בטיחות בתעבורה
אייל תורג'מן
סדרן הסעות

תיירות

ענת קורץ דגן
יזמויות תיירותיות

תעסוקה - מעברים מעיינות כנרת

נואית ברקוביץ
מנהלת מעברים מעיינות כנרת
מיכל אליהו
רכזת אדמינסטרציה, קורסים והכשרות
ענת קורץ-דגן
רכזת יזמות ועסקים - עמק המעיינות
ירדן אלון-רונן
יועצת תעסוקה וקריירה
נופר סלומון
פיתוח כלכלי קהילתי
איה מורג
מנהלת פרוייקטים Innovalley

תרבות

רותי דוד
מזכירת מחלקת תרבות
רעות בר חן-כהן
מנהלת מחלקת תרבות וצעירים
מאיר לוי
אב בית קימרון

מפעלים אזוריים

גברי אייכנוולד
מנכ"ל
אורלי לנדמן גרינפלד
מזכירת מנכ"ל
רפי אלון
סמנכ"ל
נעמי נחום
מזכירת סמנכ"ל
עמוס ג'אנח
משאבי אנוש

מנהל אזור תעשייה
יפתח אלון
מבקר
מרגלית תורג'מן
הנהלת חשבונות
אסתר פרץ
הנהלת חשבונות
יהודה אביישר
חשב משקי שאן
רוחמה כהן צמח
הנה"ח משקי שאן
אהובה עידו
בנקים
איציק בנג'ו
מנהל סחר
רונן סובול
חשמל
ציון אלטיט
מוסך

בתי ספר

מזכירות
ביכורים - יסודי ממ"ד
מזכירות
דקלים - יסודי מ"מ
מזכירות
דרור - יסודי חנ"מ

רימון - יסודי מ"מ
מזכירות
שדות - יסודי ממ"ד
מזכירות
שק"ד - יסודי ממ"ד
מזכירות
גאון הירדן דרכא - על יסודי מ"מ
מזכירות
שק"ד - על יסודי ממ"ד
מזכירות
גלעד - על יסודי חנ"מ
מזכירות
רגבים
פירחית ריבלין
חווה בעדן - חווה חקלאית חינוכית

רבש"צים

בית יוסף

יורם ברקו
סגן רבש"צ
שי בורכו
רשב"צ יישוב בית יוסף

גשר

אברי הוניג
סגן רבש"צ גשר
יובל ורולקר
סגן רבש"צ גשר
דן הלוי
רשב"צ גשר

חמדיה

אוהד הבר
סגן רבש"צ חמדיה
מוטי כהן
סגן רבש"צ חמדיה
ניסים צדקה
רשב"צ חמדיה

טירת צבי

הרווי ליפשולץ
סגן רבש"צ טירת צבי
לירון שור
רשב"צ טירת צבי

ירדנה

עמר יהודה
סגן רבש"צ
דקל יוסף
רשב"צ ירדנה

כפר רופין

רני רוס
סגן רבש"צ
אבי הררי
סגן רבש"צ
יואש מור
רבש"צ

מירב

שלומי אדלר
סגן רבש"צ
מתן לייטנר
רבש"צ

מלכישוע

נועם אלקיים
רבש"צ

מנחמיה

רן פרץ
סגן רבש"צ
מאיר זנתי
סגן רבש"צ
אור זנתי
רבש"צ

מסילות

גיורא מרמורי
סגן רבש"צ
מור נויברט
רבש"צ

מעוז חיים

איתי הופמן
רבש"צ

מעלה גלבוע

עמרי כרמי
רבש"צ

נווה אור

דוד חזן
סגן רבש"צ
יניב גרנות
סגן רבש"צ
עדי חזן
רבש"צ

נווה איתן

אביב דלל
סגן רבש"צ
אבי כהן
רבש"צ

ניר דוד

חגי סגל
סגן רבש"צ
גדי ורוליקר
רבש"צ

עין הנציב

חגית גלסנר
סגן רבש"צ
ניר גלסנר
רבש"צ

רוויה

אילן מכלוף
סגן רבש"צ
זיו שטרית
רבש"צ

רחוב

דביר יוסף
רבש"צ

רשפים

יואל סגל
סגן רבש"צ
זיו שניידר
רבש"צ

שדה אליהו

בני גבריאלי
סגן רבש"צ
יובב וינשטיין
רבש"צ

שדה נחום

עמי בר
סגן רבש"צ
רועי ניב
סגן רבש"צ
גיל טוברי
רבש"צ

שדי תרומות

צביקה קרמה
סגן רבש"צ
לירון אליהו
סגן רבש"צ
עדן נחום
רבש"צ

שלוחות

אלמוג פרלשטיין
סגן רבש"צ
ישראל רימון
סגן רבש"צ
צורי ביאלה
רבש"צ

תל תאומים

אריה ברזני
סגן רבש"צ
אלון ברזני
רבש"צ

רבנים

שלמה רוזנפלד
רב אזורי
שלמה אזואלוס
רב אזורי ורב מושב תל תאומים
מתן שניוייס
רב קיבוץ טירת צבי
איתן צוקר
רב קיבוץ מירב
דוד ועקנין
רב המושבה מנחמיה
בנימין הולצמן
רב קיבוץ מעלה גלבוע
עקיבא צוקרמן
רב קיבוץ עין הנצי"ב
אחיה אמיתי
רב קיבוץ שדה אליהו
לביא שמעון
רב מושב שדי תרומות
מיכאל סיטבון
רב קיבוץ שלוחות

מקוואות ובלניות

כרמלה ברזני
בלנית מקווה בית יוסף
מירב שור
בלנית מקווה טירת צבי
ליבי לוי
בלנית מקווה ירדנה
טלי ברוך
בלנית מקווה מירב
דבורה בן שבת
בלנית מקווה מנחמיה
ליני שטיין
בלנית מקווה מעלה גלבוע
שירה אביישר
בלנית מקווה עין הנצי"ב
חגית גלסנר
בלנית מקווה עין הנצי"ב
אביגיל ראש
בלנית מקווה שדה אליהו
רעות קומא
בלנית מקווה שדי תרומות
נירה ריטמן
בלנית מקווה שלוחות
יעל בניסטי דדון
בלנית מקווה רוויה
שגית דהן
בלנית מקווה רחוב
יעל לוי
בלנית מקווה תל תאומים

בתי כנסת וגבאים

שאול מנחם
גבאי בית כנסת בית יוסף (נוסח תפילה - כורדיסטן)
אלקנה חורין
גבאי בית כנסת קיבוץ טירת צבי (נוסח תפילה - אשכנז)
יוסף מנחם
גבאי בית כנסת ירדנה (נוסח תפילה - כורדיסטן)
איציק אהרון
גבאי בית כנסת מירב (נוסח תפילה - ספרדי)
רוני מאיר
גבאי בית כנסת מירב (נוסח תפילה - אשכנז)
ישראל אוחיון
גבאי בית כנסת "אוהל חיים" מנחמיה (נוסח תפילה - ספרדי)
מנו סלם
גבאי בית כנסת "ישמח משה" מנחמיה (נוסח תפילה - אשכנזי)
אילן יפרח
גבאי בית כנסת "שערי שמיים" מנחמיה (נוסח תפילה - ספרדי)
קובי שחם
גבאי בית כנסת מעלה גלבוע (נוסח תפילה - אשכנז)
אפרים וישיניה
גבאי בית כנסת עין הנצי"ב (נוסח תפילה - אשכנז)
יואל ריבלין
גבאי בית כנסת עין הנצי"ב (נוסח תפילה - אשכנז)
אלי עמר
גבאי בית כנסת רוויה (נוסח תפילה - מרוקו)
אורי כהן
גבאי בית כנסת רחוב (נוסח תפילה - כורדיסטן)
ציון שמחון
גבאי בית כנסת רחוב (נוסח תפילה - מרוקו)
יצחק שלו
גבאי בית כנסת שדה אליהו (נוסח תפילה - אשכנז)
שמעון שורק
גבאי בית כנסת שדה אליהו (נוסח תפילה - אשכנז)
אורי מרדכי
גבאי בית כנסת שדי תרומות (נוסח תפילה - כורדיסטן)
משה מרדכי
גבאי בית כנסת שדי תרומות (נוסח תפילה - כורדיסטן)
דוד סנדהלם
גבאי בית כנסת שלוחות (נוסח תפילה - אשכנז)
אריה ברזני
גבאי בית כנסת תל תאומים (נוסח תפילה - א"י - ירושלמי)